Якщо ви виробник з якісним продуктом, налагодженою системою дистрибуції і чесною ціною; якщо ви ніколи не рекламувалися на телебаченні і відчуваєте, що вам бракує вільного капіталу або ви не впевнені в ефекті телевізійної реклами, то проект wGRP Інвестиції — для вас.

Група StarLightMedia (телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, QTV) готова інвестувати свій рекламний час і досвід в перспективні бренди та розвиток бізнес партнера.

Вкладені інвестиції StarLightMedia повертає або за рахунок додаткових продажів (модель media for revenue), або за рахунок підвищення вартості компанії-партнера (модель media for equity), згенерованих рекламою. Ми зацікавлені у розвитку вашого бренду, тому що від вашого успіху залежить повернення наших інвестицій. Таким чином, цілі обох сторін синхронізуються.

Ми впевнені в ефективності телебачення для побудови сильних, успішних і прибуткових брендів. Проекти, що ми запустили в 2013-2014 роках, переконують нас у колосальному потенціалі і дієвості даного інструменту, особливо на каналах StarLightMedia. Ця впевненість дозволяє нам вкладати наш медіаресурс в спільний бізнес-проект, розділяючи з партнерами як успіх, так і ризики розвитку нових продуктів.

Сьогодні у StarLightMedia діє окремий Інвестиційний департамент, а для підтримки напрямку wGRP інвестицій акредитовані два інвестиційних банка: Concord Capital і Mosaic Group.

aboutlogos

 

Ми — за сильні торгові марки і хочемо, щоб в Україні з’являлось більше національних брендів. Хоча рекламні агентства можуть пропонувати цю схему і для своїх глобальних замовників. wGRP інвестиції — це проект, завдяки якому в Україні буде задіяний кращий міжнародний досвід медіаінвестицій.